Котушка Shimano Aero 4000
Shimano Aero 4000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Aero 4000
Усі ціни 12 →Катушка Shimano Aero Reel 4000 4+1BB (AERO4000) | 5 460 грн. |
Катушка Shimano Aero Reel 4000 4+1BB 4.71 (AERO4000) AERO4000 | 5 460 грн. |
Котушка Shimano Aero Reel 4000 4+1BB 4.71 (AERO4000) AERO4000 | 5 460 грн. |
Катушка Shimano Aero Reel 4000 4+1BB 4.7:1 2266.47.50 | 5 460 грн. |
Shimano Котушка Shimano Aero Reel 4000 4+1BB 4.71 (AERO4000) AERO4000 | 5 460 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →