Котушка Okuma Citrix Ci-364LXa
Okuma Citrix Ci-364LXa |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Okuma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Okuma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Okuma Citrix Ci-364LXa
Усі ціни 6 →Катушка Okuma Citrix LP CI-364LXa 7+1BB 6.4:1 (1353.14.82) | 13 330 грн. |
Котушка Okuma Citrix LP CI-364LXa 7+1BB 6.41 (1353.14.82) | 13 330 грн. |
Катушка Okuma Citrix LP CI-364LXa 7+1BB 6.41 (1353.14.82) 1353.14.82 | 13 330 грн. |
Котушка Okuma Citrix LP CI-364LXa 7+1BB 6.41 (1353.14.82) 1353.14.82 | 13 330 грн. |
Okuma Котушка Okuma Citrix LP CI-364LXa 7+1BB 6.41 (1353.14.82) 1353.14.82 | 13 330 грн. |
Котушка Okuma Citrix LP CI-364LXa 7+1BB 6.41 (1353.14.82) | 19 448 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →