Котушка Daiwa Tournament 4010QD
Daiwa Tournament 4010QD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daiwa Tournament 4010QD
Усі ціни 6 →Катушка фидерная Daiwa 20 Tournament 4010 QD + 2 шпули 10005647 | 15 377 грн. |
Daiwa Kołowrotek 20 Tournament 4010Qd | 15 600 грн. |
Daiwa Kołowrotek 20 Tournament 4010Qd | 15 990 грн. |
Daiwa Kołowrotek 20 Tournament 4010Qd | 16 380 грн. |
Котушка карпова Daiwa 20 Tournament 4010 QD + 2 шпули (10005647) | 15 377 грн. |
Котушка Daiwa 20 Tournament 4010 QD +2шпулі / (2153716 / 10005647) | 15 377 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →