Змішувач Damixa Option 212000000
Фото 3 |
Damixa Option 212000000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Damixa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Damixa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Damixa Option 212000000
Усі ціни 11 →Гігієнічний душ із змішувачем прихованого монтажу Damixa Option (колір - х | 2 696 грн. |
Damixa Damixa Option 212000000 | 2 696 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу DAMIXA Option прихованого монтажу хром лату | 2 696 грн. |
Набір з гігієнічним душем Damixa Option (212000000) 212000000 | 2 696 грн. |
Смеситель с гигиеническим душем Damixa Option (212000000) 192442 | 2 696 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →