Змішувач Damixa Option 218000000
Фото 6 |
Damixa Option 218000000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Damixa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Damixa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Damixa Option 218000000
Усі ціни 9 →Damixa Damixa 218000000 Option | 3 274 грн. |
Змішувач для душу із термостатом DAMIXA Option хром латунь без душового на | 3 274 грн. |
Термостат для душу Damixa Option (218000000) 218000000 | 3 274 грн. |
Смеситель для душа Damixa Option 218000000 с термостатом 192427 | 3 274 грн. |
Змішувач для душової кабіни(душу) Damixa Option 218000000 | 3 274 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →