Змішувач Damixa Eclipse DX310722300
Фото 8 |
Damixa Eclipse DX310722300 |
|
Аератор EcoSave насичує струмінь води повітрям, що дозволяє скоротити витрати приблизно вдвічі. Дворежимний поворотний аератор: струмінь/душ. Перемикання режимів струменя здійснюється шляхом обертання кільця виливу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Damixa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Damixa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Damixa Eclipse DX310722300
Усі ціни 8 →Damixa Damixa DX310722000 Eclipse | 2 719 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний DAMIXA Eclipse сатин латунь DX310722000 | 2 719 грн. |
Смеситель для кухни Damixa Eclipse DX310722000 192602 | 2 719 грн. |
Змішувач для кухні з двохрежимним регульованим аератором, хром Damixa DX31 | 2 719 грн. |
Змішувач кухонний DAMIXA Eclipse DX310722000 | 2 719 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →