Змішувач Damixa Option 217000000
Damixa Option 217000000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Damixa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Damixa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Damixa Option 217000000
Усі ціни 7 →Damixa Damixa 217000000 Option | 5 990 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу DAMIXA прихованого монтажу чорний латунь 70 | 5 990 грн. |
Смеситель с гигиеническим душем Damixa Option (217000000) 192570 | 5 990 грн. |
Змішувач, що монтується в стіну, з гігієнічним душем та тримачем Damixa 21 | 5 990 грн. |
Гігієнічний душ зі змішувачем DAMIXA Option 217000000 | 5 990 грн. |
Гігієнічний душ зі змішувачем DAMIXA Option 217000000 | 7 986 грн. |
Змішувач прихованого монтажу для гігієнічного душу DAMIXA чорний латунь 70 | 5 990 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →