Змішувач Damixa Merkur 710771000
Фото 7 |
Damixa Merkur 710771000 |
|
Аератор EcoSave.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Damixa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Damixa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Damixa Merkur 710771000
Усі ціни 16 →Змішувач для кухні Damixa Merkur чорний матовий 710770300 | 2 219 грн. |
Damixa Damixa 710771000 Merkur | 4 999 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний DAMIXA Merkur чорний латунь 710770300 | 2 219 грн. |
Смеситель кухонный Damixa Merkur 710771000, хром 192600 | 4 999 грн. |
Змішувач для кухні Damixa Merkur чорний матовий 710770300 | 2 219 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →