Оперативна пам'ять Dato DDR4 1x8Gb DT8G4DLDND26
Dato DT8G4DLDND26 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dato DDR4 1x8Gb DT8G4DLDND26
Усі ціни 21 →Модуль пам`ятi DDR4 8GB/2666 Dato (DT8G4DLDND26) DT8G4DLDND26 | 548 грн. |
ОЗУ Dato DDR4 8GB 2666 MHz (DT8G4DLDND26) DT8G4DLDND26 | 548 грн. |
Dato DDR4 8GB 2666 MHz DT8G4DLDND26 | 639 грн. |
Модуль памяти DDR4 8GB/2666 Dato (DT8G4DLDND26) DT8G4DLDND26 | 714 грн. |
Dato DDR4 8GB 2666MHz (DT8G4DLDND26) | 627 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Dato DDR4 1x8Gb
Ціни на Dato DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Dato DDR4 1x8Gb DT8G4DLDND24 | від 546 грн. | 22 пропозиції | ||
Dato DDR4 1x8Gb DT8G4DLDND26 | від 548 грн. | 21 пропозиція | ||
Dato DDR4 1x8Gb DT8G4DLDND32 | від 592 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →