Оперативна пам'ять Golden Memory DIMM DDR4 1x8Gb GM26N19S8/8
Golden Memory GM26N19S8/8 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golden Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golden Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Golden Memory DIMM DDR4 1x8Gb GM26N19S8/8
Усі ціни 8 →Модуль памяти GOLDEN MEMORY DDR4 8G 2666MHz (box) GM26N19S8/8 | 674 грн. |
Модуль пам'яті, DDR4, 8GB, 2666MHz, Golden Memory (GM26N19S8/8) GM26N19S8/ | 735 грн. |
Пам'ять DIMM DDR4 8 Гб 2666 МГц CL 19 GOLDEN MEMORY (GM26N19S8/8) | 645 грн. |
Golden Memory Оперативная память DDR4-2666 8Gb 8192MB PC4-21300 GM26N19S8/ | 749 грн. |
Golden Memory GM26N19S8/8 | 653 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Golden Memory DIMM DDR4 1x8Gb
Ціни на Golden Memory DIMM DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Golden Memory DIMM DDR4 1x8Gb GM24N17S8/8 | від 650 грн. | 4 пропозиції | ||
Golden Memory DIMM DDR4 1x8Gb GM26N19S8/8 | від 645 грн. | 8 пропозицій | ||
Golden Memory DIMM DDR4 1x8Gb GM32N22S8/8 | від 720 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →