Оперативна пам'ять GTL DDR4 1x8Gb GTL8D426BK
GTL GTL8D426BK 2666 МГц CL19 3200 МГц CL22 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTL DDR4 1x8Gb GTL8D426BK
Память 8Gb DDR4, 2666MHz, GTL, CL19, 1.2V (GTL8D426BK) GTL8D426BK | 813 грн. |
GTL 8 GB DDR4 2666 MHz (GTL8D426BK) 116584 | 676 грн. |
GTL DDR4 8GB 2666MHz (GTL8D426BK) GTL8D426BK | 769 грн. |
Пам'ять DIMM DDR4 8 Гб 2666 МГц CL 19 GTL (GTL8D426BK) | 701 грн. |
Пам'ять 8Gb DDR4, 2666 MHz, GTL, CL19, 1.2V (GTL8D426BK) | 828 грн. |
Модификації GTL DDR4 1x8Gb
Ціни на GTL DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
GTL DDR4 1x8Gb GTL8D426BK | від 676 грн. | 5 пропозицій | ||
GTL DDR4 1x8Gb GTL8D432BK | від 698 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →