Духова шафа De Dietrich DOP 8785 BB
De Dietrich DOP 8785 BB |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De Dietrich 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De Dietrich.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De Dietrich DOP 8785 BB
Духовой шкаф De Dietrich DOP8785BB | 75 937 грн. |
Духова шафа електрична De Dietrich DOP8785BB | 72 999 грн. |
De Dietrich DOP8785BB | 71 999 грн. |
DE DIETRICH DOP8785BB | 98 318 грн. |
Духова шафа De Dietrich DOP8785BB | 72 999 грн. |
Модификації De Dietrich DOP 8785 BB
Ціни на De Dietrich DOP 8785 BB |
---|---|---|---|---|
De Dietrich DOP 8785 A | від 71 999 грн. | 5 пропозицій | ||
De Dietrich DOP 8785 X | від 71 999 грн. | 3 пропозиції | ||
De Dietrich DOP 8785 BB | від 71 999 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →