Сковорідка Biol Induction 26074I 26 см
Фото 4 |
Biol Induction 26074I |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Biol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Biol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Biol Induction 26074I 26 см
Усі ціни 9 →Сковорода Біол Induction 26 см (26074I) | 774 грн. |
Сковорода Биол Induction 26 см (26074I) | 761 грн. |
Сковорода BIOL з а/п покриттям 260мм Induction, 26074І | 940 грн. |
Сковорода Induction 26 см БІОЛ (26074І) | 891 грн. |
Сковорода антипригарна Biol 26074І Induction - 260мм | 995 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Biol Induction 26074I
Ціни на Biol Induction 26074I |
---|---|---|---|---|
Biol Induction 24074I 24 см | від 696 грн. | 9 пропозицій | ||
Biol Induction 26074I 26 см | від 761 грн. | 9 пропозицій | ||
Biol Induction 28074I 28 см | від 828 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →