Душова кабіна Deante Funkia KYC 90x90
Фото 8 |
Deante Funkia KYC 041K 80x8090x90 |
|
Піддон купується окремо. Можлива установка як на піддон так і без нього.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Funkia KYC 90x90
Душова кабіна Deante Funkia 90x90 см (Профіль - хром, скло - прозоре) KYC | 11 738 грн. |
Душова кабіна Deante Funkia 90x90 см (Профіль - хром, скло - прозоре) KYC | 10 900 грн. |
Душова кабіна Deante Funkia 90x90 см (Профіль – чорний, скло – прозоре) KY | 11 521 грн. |
Душова кабіна Deante Funkia 90x90 см (Профіль – чорний, скло – прозоре) KY | 10 499 грн. |
Модификації Deante Funkia KYC
Ціни на Deante Funkia KYC |
---|---|---|---|---|
Deante Funkia KYC 80x80 | від 10 900 грн. | 2 пропозиції | ||
Deante Funkia KYC 90x90 | від 10 499 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →