Душова кабіна Deante Funkia KYP 90x90
Фото 7 |
Deante Funkia KYP 051K 80x8090x90 |
|
Піддон купується окремо. Можлива установка як на піддон так і без нього.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Funkia KYP 90x90
Душова кабіна Deante Funkia 90x90 см (Профіль – чорний, скло – прозоре) KY | 11 955 грн. |
Душова кабіна Deante Funkia 90x90 см (Профіль – чорний, скло – прозоре) KY | 12 011 грн. |
Душова кабіна Deante Funkia 90x90 см (Профіль - хром, скло - прозоре) KYP | 10 965 грн. |
Душова кабіна Deante Funkia 90x90 см (Профіль - хром, скло - прозоре) KYP | 10 786 грн. |
Душова кабіна Deante Funkia 90x90 см (Профіль – чорний, скло – прозоре) KY | 10 999 грн. |
Модификації Deante Funkia KYP
Ціни на Deante Funkia KYP |
---|---|---|---|---|
Deante Funkia KYP 80x80 | від 10 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Deante Funkia KYP 90x90 | від 10 786 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →