Душова кабіна REA Punto 90x90 кутова
Фото 13 |
REA Punto 90x90 REA-K0867 |
|
Ручки із АБС-пластику.
Піддон купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Punto 90x90 кутова
Усі ціни 25 →Душова кабіна Rea Punto 90x90 black (Профіль - чорний, скло - прозоре) REA | 12 215 грн. |
Душова кабіна Rea Punto 90x90 chrom безпечне скло, прозоре (REA-K0867) ker | 10 771 грн. |
Rea Rea Punto 90x90 (REA-K0867) | 10 771 грн. |
Кабіна для душу квадратна кутова двохдверна без піддону REA PUNTO 90x90x19 | 10 771 грн. |
Душова кабіна кутова Rea Punto 90x90 хром (REA-K0867) REA-K0867 | 10 286 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації REA Punto
Ціни на REA Punto |
---|---|---|---|---|
REA Punto 80x80 кутова | від 9 576 грн. | 8 пропозицій | ||
REA Punto 90x90 кутова | від 10 286 грн. | 25 пропозицій | ||
REA Punto 100x80 ліва / права | від 10 384 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →