Душова кабіна Deante Funkia KYC 80x80
Фото 4 |
Deante Funkia KYC X42K 80x8090x90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Funkia KYC 80x80
Душевая кабина Deante Funkia KYC 442K | 11 259 грн. |
Душова кабіна Deante Funkia KYС-442K R-80 без піддону | 14 092 грн. |
Душевая кабина Deante Funkia KYC 642K | 11 259 грн. |
Душова кабіна Deante Funkia KYС-642K 80*80 без піддона | 13 093 грн. |
Додаткові функції і можливості душової кабіни Deante Funkia KYC X42K:
- Піддон купується окремо
- Колір профілю — хром
- арт. KYC 042K — колір скла: прозоре
- арт. KYC 442K — колір скла: графітове
- арт. KYC 642K — колір скла: матове
Модификації Deante Funkia KYC
Ціни на Deante Funkia KYC |
---|---|---|---|---|
Deante Funkia KYC 80x80 | від 11 259 грн. | 4 пропозиції | ||
Deante Funkia KYC 90x90 | від 10 297 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →