Змішувач Deante Lima BBM F62M
Deante Lima BBM F62M |
|
Змішувач створює шум не більше 20 децибел.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Lima BBM F62M
Усі ціни 6 →Змішувач для кухонної мийки Deante Lima BBM F62M BBMF62M | 3 049 грн. |
Змішувач для кухні Deante Lima BBM F62M | 3 042 грн. |
Кухонний Змішувач-кран DEANTE Lima BBMF62M | 4 269 грн. |
Смеситель для кухонной мойки Deante Lima BBM F62M BBMF62M | 3 045 грн. |
Смеситель для кухонной мойки Deante Lima BBM F62M BBMF62M | 3 039 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Deante Lima BBM F62M | 3 039 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →