Змішувач Deante Aster BCA N64M
Deante Aster BCA N64M |
|
Змішувач оснащений струменевим аератором.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Aster BCA N64M
Усі ціни 31 →Deante Deante BCAN64M | 6 755 грн. |
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води DEANTE Aster чорний лат | 6 755 грн. |
Deante ASTER (BCAN64M) | 5 299 грн. |
Змішувач для кухні Deante Aster, поворотний, 1+фільтр, чорний (BCAN64M) BC | 5 299 грн. |
Змішувач для кухні Deante ASTER із підключенням для фільтра (BCAN64M) BCAN | 5 299 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →