Змішувач Corso Adda EB-4B520C
Фото 7 |
Corso Adda EB-4B520C |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corso Adda EB-4B520C
Усі ціни 8 →Змішувач для кухні Corso Adda EB-4B520C | 3 971 грн. |
Змішувач Corso ADDA EB-4B520C (9635110) | 3 872 грн. |
Смеситель Corso ADDA EB-4B520C (9635110) ADDA EB-4B520C (9635110) | 3 603 грн. |
Змішувач Corso ADDA EB-4B520C (9635110) ADDA EB-4B520C (9635110) | 3 971 грн. |
Corso Змішувач Corso ADDA EB-4B520C (9635110) ADDA EB-4B520C (9635110) | 3 971 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →