Вантажна шина Debica DMSD 13 R22.5 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Debica DMSD 13 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Debica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Debica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Debica DMSD 13 R22.5 156K
Усі ціни 12 →Debica DMSD (ведуча вісь) 13.00 R22.5 156/150K | 17 012 грн. |
Debica DMSD (ведущая) 13 R22.5 156K | 16 739 грн. |
Debica DMSD (привод-карьер) 13 R22.5 156/150K 20PR | 15 826 грн. |
Грузовые шины Debica DMSD (ведущая) 13 R22.5 156/150K 1001917408 | 16 573 грн. |
Вантажна шина DEBICA DMSD (рульова) 13R22,5 156/150K | 15 816 грн. |
ще 7 пропозицій