Вантажна шина Taurus Road Power D 295/80 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
Taurus Road Power D 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taurus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taurus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taurus Road Power D 295/80 R22.5 152M
Taurus Road Power D (ведущая) (295/80R22.5 152M) | 16 441 грн. |
Taurus Road Power D (приводная) 295/80 R22.5 152/148M 18PR "3PMSF" | 15 999 грн. |
Taurus Road Power D 295/80R22.5 152/148M | 16 040 грн. |
Taurus Road Power D 295/80R22.5 152/148M | 16 842 грн. |
Шина Taurus ROAD POWER D (провідна) 295/80 R22.5 152/148M | 17 992 грн. |
Модификації Taurus Road Power D 295/80 R22.5 152M
Ціни на Taurus Road Power D 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Taurus Road Power D 295/80 R22.5 152M | від 15 999 грн. | 5 пропозицій | ||
Taurus Road Power D 315/70 R22.5 154L | від 16 560 грн. | 5 пропозицій | ||
Taurus Road Power D 315/80 R22.5 156L | від 16 687 грн. | 8 пропозицій |