Зварювальний напівавтомат-інвертор Deca MIGA 218 (241900)
Відео 4Фото 3 |
Deca MIGA 218 |
|
Оснащений функцією контактного запалювання дуги.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deca MIGA 218
Зварювальний мультипроцесорний напівавтомат Deca MIGA 218 | 24 499 грн. |
Deca MIGA 218 | 28 089 грн. |
Deca MIGA 218 | 27 578 грн. |
Зварювальний апарат Deca MIGA 218 | 24 560 грн. |
Зварювальний напівавтомат інверторний Deca MIGA 218 | 29 604 грн. |
Відеоогляди
Модификації Deca MIGA 218
Ціни на Deca MIGA 218 |
---|---|---|---|---|
Deca MIGA 215 | від 19 680 грн. | 4 пропозиції | ||
Deca MIGA 218 | від 24 499 грн. | 5 пропозицій | ||
Deca MIGA 220 | від 31 249 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →