Зварювальний напівавтомат Deca D-MIG 750TD (267600)
Deca D-MIG 750TD 500 A600 A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deca D-MIG 750TD
DECA D-MIG 750TD | 102 940 грн. |
Сварочный полуавтомат DECA D-MIG 750TD 267800 | 108 096 грн. |
DECA D-MIG 750TD | 101 067 грн. |
Зварювальний апарат Deca D-mig 750 TD LAB | 103 840 грн. |
Зварювальний напівавтомат трансформаторний Deca D-MIG 750TD | 108 492 грн. |
Додаткові функції і можливості зварювального апарата Deca D-MIG 750TD:
- 2/4-тактний режим зварювання
Модификації Deca D-MIG 750TD
Ціни на Deca D-MIG 750TD |
---|---|---|---|---|
Deca D-MIG 750TD | від 101 067 грн. | 5 пропозицій | ||
Deca D-MIG 760TD | від 136 802 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →