Зварювальний напівавтомат-інвертор Deca MIGA 225 XL (242100)
Фото 3 |
Deca MIGA 225 XL |
|
Оснащений функцією контактного запалювання дуги.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deca MIGA 225 XL
Зварювальний мультипроцесорний напівавтомат Deca MIGA 225XL | 34 240 грн. |
Deca MIGA 225XL (242100) | 36 001 грн. |
Сварочный полуавтомат инверторный Deca MIGA 225 XL 242100 | 37 804 грн. |
Deca MIGA 225XL (242100) | 35 346 грн. |
Зварювальний напівавтомат інверторний Deca MIGA 225 XL | 37 943 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →