Блок живлення Deepcool DQ-ST DQ650ST
Відео 7Фото 6 |
Deepcool DQ-ST DQ650ST 650 Вт750 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deepcool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deepcool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deepcool DQ-ST DQ650ST
Блок питания DeepCool DQ650ST 80PLUS Gold 650W, 12cm, Black, 150× | 4 580 грн. |
Deepcool DQ650ST 80PLUS Gold 7089 | 4 590 грн. |
Блок живлення DeepCool DQ650ST 80PLUS Gold 650W, 12cm, Black, 15014086mm | 4 205 грн. |
Відеоогляди
1 0 3 15 |
барахло, з китайською начинкою не кращої якості, перестав подавати живлення, дякую що нічого не спалив, замінив на інший 10 років гарантії, 9 з них він буде в ремонті, сам помер, але нічого не спалив здох на 11 день Вячеслав Лущинский: користуюся Deepcool DQ750ST менше місяця |
Показано 1 з 19 відгуків
ще 10 відгуків
21 серпня 2022, 18:57
Он подойдет к 1080ТІ? #
Хочу поставить его в сборку к
Ryzen 5 2600x
DDR4 2/8 16GB 2666
2TB HDD 128GB SSD 250GB SSD M2
GTX 1080TI
2 Вертушки
ATX материнка
Ryzen 5 2600x
DDR4 2/8 16GB 2666
2TB HDD 128GB SSD 250GB SSD M2
GTX 1080TI
2 Вертушки
ATX материнка
9 жовтня 2021, 22:11
Подойдёт питание? #
Хочу взять под Sapphire Radeon RX 6600 XT PULSE
подойдёт ли питалово 8pin-(6+2) под просто 8pin на видюхе?
Аноним
24 квітня 2021, 20:49
Длина и удобство проводов #
Какая длина проводов и удобные ли они?
Нормально ли будет в корпусе Deepcool matrexx 55 MESH c Msi b450 tomahawk max?
Показано 3 із 13 запитань
ще 10 запитань
Модификації Deepcool DQ-ST
Ціни на Deepcool DQ-ST |
---|---|---|---|---|
Deepcool DQ-ST DQ650ST | від 4 205 грн. | 3 пропозиції | ||
Deepcool DQ-ST DQ750ST | від 4 560 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →