Блок живлення Deepcool PF PF700 (R-PF700D-HA0B)
Відео 11Фото 8 |
Deepcool PF PF700 2022 рікPF Series |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deepcool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deepcool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deepcool PF PF700
Усі ціни 30 →Deepcool PF700 700W (R-PF700D-HA0B-EU) R-PF700D-HA0B-EU | 2 229 грн. |
Блок живлення DeepCool PF700 (R-PF700D-HA0B-EU) 700W R-PF700D-HA0B-EU | 2 229 грн. |
Блок живлення Deepcool PF700 | 2 230 грн. |
Блок питания Deepcool PF700 | 2 230 грн. |
Блок питания Deepcool 700w (pf700) | 2 396 грн. |
ще 20 пропозицій
19 квітня 2024, 01:33
Скільки потрібно ВТ? #
Скільки потрібно ВТ для сбірки:Ryzen 5 5600Gigabyte a520m kОЗУ 2x8 3200МГЦRx 580 8gb, в дальнейшем апгрейд до 1660/2060 super, или rx5700/5700xt.Подскажите сколько нужно Ватт Блока питания.
Показано 3 із 11 запитань
ще 8 запитань
Відеоогляди
Модификації Deepcool PF
Ціни на Deepcool PF |
---|---|---|---|---|
Deepcool PF PF400 | від 1 370 грн. | 22 пропозиції | ||
Deepcool PF PF450 | від 1 533 грн. | 8 пропозицій | ||
Deepcool PF PF500 | від 1 604 грн. | 26 пропозицій | ||
Deepcool PF PF550 | від 1 712 грн. | 20 пропозицій | ||
Deepcool PF PF600 | від 1 881 грн. | 26 пропозицій | ||
Deepcool PF PF650 | від 1 980 грн. | 23 пропозиції | ||
Deepcool PF PF700 | від 2 072 грн. | 30 пропозицій | ||
Deepcool PF PF750 | від 2 222 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →