Блок живлення Deepcool PF PF750 (R-PF750D-HA0B)
Відео 11Фото 8 |
Deepcool PF PF750 2022 рікPF Series |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deepcool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deepcool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deepcool PF PF750
Усі ціни 34 →Deepcool PF750 750W (R-PF750D-HA0B-EU) R-PF750D-HA0B-EU | 2 379 грн. |
Блок живлення DeepCool PF750 (R-PF750D-HA0B-EU) 750W R-PF750D-HA0B-EU | 2 379 грн. |
Блок живлення Deepcool PF750 (R-PF750D-HA0B) | 2 829 грн. |
Блок питания Deepcool PF750 (R-PF750D-HA0B) | 2 380 грн. |
Блок живлення Deepcool PF750 (R-PF750D-HA0B) | 2 380 грн. |
ще 20 пропозицій
10 січня, 20:01
Чи підійте до такої збірки? #
MOTHER-BOARD: asus prime b560m-a
CPU: i7-10700k
RAM: Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 2x8Gb
GPU: rtx 3060 (12gb) 6+2pin
CPU: i7-10700k
RAM: Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 2x8Gb
GPU: rtx 3060 (12gb) 6+2pin
21 листопада 2023, 01:24
Підійде для rtx 3050 та rayzen 5 3600? #
Підійде для rtx 3050 та rayzen 5 3600?
19 квітня, 01:33
Скільки потрібно ВТ? #
Скільки потрібно ВТ для сбірки:Ryzen 5 5600Gigabyte a520m kОЗУ 2x8 3200МГЦRx 580 8gb, в дальнейшем апгрейд до 1660/2060 super, или rx5700/5700xt.Подскажите сколько нужно Ватт Блока питания.
Показано 3 із 11 запитань
ще 8 запитань
Відеоогляди
Модификації Deepcool PF
Ціни на Deepcool PF |
---|---|---|---|---|
Deepcool PF PF400 | від 1 393 грн. | 13 пропозицій | ||
Deepcool PF PF500 | від 1 578 грн. | 41 пропозиція | ||
Deepcool PF PF550 | від 1 687 грн. | 27 пропозицій | ||
Deepcool PF PF600 | від 1 871 грн. | 43 пропозиції | ||
Deepcool PF PF650 | від 1 941 грн. | 35 пропозицій | ||
Deepcool PF PF700 | від 2 073 грн. | 57 пропозицій | ||
Deepcool PF PF750 | від 2 203 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →