Блок живлення Xilence Performance C XP600R6
Xilence Performance C XP600R6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xilence 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xilence.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xilence Performance C XP600R6
Усі ціни 42 →Xilence Performance C 600W (XP600R6) XP600R6 | 1 924 грн. |
Блок питания Xilence Performance C 600W (XP600R6) | 1 754 грн. |
Блок живлення Xilence Performance C 600W (XP600R6) | 1 764 грн. |
Блок живлення Xilence Performance C 600W (XP600R6) Performance C 600W (XP6 | 1 721 грн. |
БП 600W Xilence XP600R6 Performance C, 120mm, ~85, Retail Box | 1 715 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Xilence Performance C
Ціни на Xilence Performance C |
---|---|---|---|---|
Xilence Performance C XP400R6 | від 1 107 грн. | 45 пропозицій | ||
Xilence Performance C XP500R6 | від 1 535 грн. | 35 пропозицій | ||
Xilence Performance C XP600R6 | від 1 373 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →