Блок живлення Deepcool PF PF650 (R-PF650D-HA0B)
Відео 11Фото 8 |
Deepcool PF PF650 2022 рікPF Series |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deepcool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deepcool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deepcool PF PF650
Усі ціни 34 →Deepcool PF650 650W (R-PF650D-HA0B-EU) R-PF650D-HA0B-EU | 2 119 грн. |
Блок живлення DeepCool PF650 (R-PF650D-HA0B-EU) 650W R-PF650D-HA0B-EU | 2 119 грн. |
Блок живлення Deepcool PF650 (R-PF650D-HA0B) | 2 169 грн. |
Блок живлення DeepCool PF650 (R-PF650D-HA0B-EU) | 2 119 грн. |
Блок питания DeepCool PF650 (R-PF650D-HA0B-EU) | 2 119 грн. |
ще 20 пропозицій
20 лютого, 18:40
Чи підійте до такої збірки ? #
Пойдёт ли он на зборкуМама:Asus TUF GAMING A520M-PLUS WIFIВидео карта : Asus GeForce RTX 3060 Dual V2 OC LHRПроцесор AMD Ryzen 5 5500
17 липня 2023, 20:02
Для нього піде I3 12100f rtx 4060 Gigabyte B760M #
19 квітня, 01:33
Скільки потрібно ВТ? #
Скільки потрібно ВТ для сбірки:Ryzen 5 5600Gigabyte a520m kОЗУ 2x8 3200МГЦRx 580 8gb, в дальнейшем апгрейд до 1660/2060 super, или rx5700/5700xt.Подскажите сколько нужно Ватт Блока питания.
Показано 3 із 10 запитань
ще 7 запитань
Відеоогляди
Модификації Deepcool PF
Ціни на Deepcool PF |
---|---|---|---|---|
Deepcool PF PF400 | від 1 332 грн. | 23 пропозиції | ||
Deepcool PF PF500 | від 1 599 грн. | 40 пропозицій | ||
Deepcool PF PF550 | від 1 687 грн. | 27 пропозицій | ||
Deepcool PF PF600 | від 1 865 грн. | 42 пропозиції | ||
Deepcool PF PF650 | від 1 961 грн. | 37 пропозицій | ||
Deepcool PF PF700 | від 2 043 грн. | 55 пропозицій | ||
Deepcool PF PF750 | від 2 203 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →