Блок живлення Cooler Master Elite NEX White 230V Black Mesh MPW-5001-ACBW-BE1
Фото 6 |
Cooler Master Elite NEX White 230V Black Mesh MPW-5001-ACBW-BE1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooler Master 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooler Master.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooler Master Elite NEX White 230V Black Mesh MPW-5001-ACBW-BE1
Усі ціни 14 →Cooler Master Elite NEX White 500W (MPW-5001-ACBW-BE1) MPW-5001-ACBW-BE1 | 2 109 грн. |
Блок питания ATX 500W MPW-5001-ACBN-B COOLER MASTER MPW-5001-ACBW-BE1 | 2 040 грн. |
COOLER MASTER MPW-5001-ACBW-BE1 | 2 190 грн. |
Cooler Master Cooler Master ATX 500W (MPW-5001-ACBW-BE1) mpw-5001-acbw-be1 | 2 109 грн. |
Cooler Master ELITE NEX White 500 230V Black Mesh Cable (MPW-5001-ACBW-BE1 | 2 149 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →