Блок живлення Deepcool PF PF400 (R-PF400D-HA0B)
Відео 11Фото 8 |
Deepcool PF PF400 2022 рікPF Series |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deepcool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deepcool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deepcool PF PF400
Усі ціни 13 →Deepcool PF400 400W (R-PF400D-HA0B-EU) R-PF400D-HA0B-EU | 1 429 грн. |
Блок живлення DeepCool PF400 (R-PF400D-HA0B-EU) 400W R-PF400D-HA0B-EU | 1 419 грн. |
Блок живлення Deepcool PF400 (R-PF400D-HA0B) | 1 869 грн. |
Блок питания DeepCool PF400 400W (R-PF400D-HA0B-EU) R-PF400D-HA0B-EU | 1 419 грн. |
Блок живлення Deepcool 400W PF400 (R-PF400D-HA0B-EU) | 1 647 грн. |
ще 8 пропозицій
19 квітня, 01:33
Скільки потрібно ВТ? #
Скільки потрібно ВТ для сбірки:Ryzen 5 5600Gigabyte a520m kОЗУ 2x8 3200МГЦRx 580 8gb, в дальнейшем апгрейд до 1660/2060 super, или rx5700/5700xt.Подскажите сколько нужно Ватт Блока питания.
20 лютого, 18:40
Чи підійте до такої збірки ? #
Пойдёт ли он на зборкуМама:Asus TUF GAMING A520M-PLUS WIFIВидео карта : Asus GeForce RTX 3060 Dual V2 OC LHRПроцесор AMD Ryzen 5 5500
21 січня, 00:39
Как нужно пин вибирать #
Пойдёт ли он на зборку
Мама:asys prime b450m-a 2
Видео карта : rtx 4060 oc 8g
Мама:asys prime b450m-a 2
Видео карта : rtx 4060 oc 8g
Показано 3 із 11 запитань
ще 8 запитань
Відеоогляди
Модификації Deepcool PF
Ціни на Deepcool PF |
---|---|---|---|---|
Deepcool PF PF400 | від 1 393 грн. | 13 пропозицій | ||
Deepcool PF PF500 | від 1 578 грн. | 41 пропозиція | ||
Deepcool PF PF550 | від 1 687 грн. | 27 пропозицій | ||
Deepcool PF PF600 | від 1 871 грн. | 43 пропозиції | ||
Deepcool PF PF650 | від 1 941 грн. | 35 пропозицій | ||
Deepcool PF PF700 | від 2 073 грн. | 57 пропозицій | ||
Deepcool PF PF750 | від 2 203 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →