Блок живлення Gamemax GX Xtreme Gold GX-750
Фото 11 |
Gamemax GX Xtreme Gold GX-750 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gamemax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gamemax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gamemax GX Xtreme Gold GX-750
Усі ціни 60 →GAMEMAX GX-750 750W (GX-750) | 2 765 грн. |
Блок живлення GameMax GX-750 Pro Wh | 3 776 грн. |
Блок питания GameMax GX-750 Pro Wh | 3 776 грн. |
Блок живлення Gamemax 750W (GX-750 PRO WH (ATX3.0 PCIe5.0)) | 3 911 грн. |
Gamemax 750W GX-750 PRO WH (ATX3.0 PCIe5.0) | 3 659 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Gamemax GX Xtreme Gold
Ціни на Gamemax GX Xtreme Gold |
---|---|---|---|---|
Gamemax GX Xtreme Gold GX-650 | від 2 689 грн. | 4 пропозиції | ||
Gamemax GX Xtreme Gold GX-750 | від 2 656 грн. | 60 пропозицій | ||
Gamemax GX Xtreme Gold GX-850 | від 2 976 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →