Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Блоки живлення   /   Deepcool

Блок живлення Deepcool PK-D PK650D

Фото - Блок живлення Deepcool PK-D PK650D
Відео 4Фото 9
Deepcool PK-D PK650D
650 Вт750 Вт
Основне
Потужність650 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД85 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Bronze
Стандарт ATX 12В v.2.4
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA7 шт
MOLEX4 шт
PCIe 8pin (6+2)4 шт
Система кабелівне модульна
Довжина кабелів
MB500 мм
CPU620 мм
SATA400 мм
MOLEX400 мм
PCIe500 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V20 А
+5V20 А
+12V154 А
-12V0.3 А
+5Vsb2.5 А
Потужність +12V648 Вт
Потужність +3.3V +5V110 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb12.5 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
Гарантія виробника5 років
Габарити (ВхШхГ)86x150x140 мм
Офіційний сайтdeepcool.com
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2022
Маркування виробника
R-PK650D-FA0B-EU

R-PK650D-FA0B-UK

R-PK650D-FA0B-US

Цей блок живлення з лінійки PK-D від популярного виробника Deepcool відрізняється гарною сумісністю з продуктивними комп'ютерними комплектуючими. Моделі привласнено сертифікат 80 PLUS Bronze, що дозволяє помітно мінімізувати витрати електроенергії, яка перетворюється в тепло. Система електропостачання побудована з використанням гідродинамічного підшипника, який тепер буде обертатися з мінімальним рівнем шуму.

Підшипниковий вузол гарантовано працюватиме 100 000 годин. Підключення проводів є класичним, без можливості від'єднання від плати. Але комп'ютерний блок живлення Deepcool PK-D R-PK650D-FA0B-EU має кабелі з плоскою конструкцією. Це гнучкі шлейфи, які легко протягувати по корпусу ПК. Дана модель сумісна з потужними ігровими збірками. Система електропостачання використовує чотири роз'єми PCI 6+2 pin, надаючи можливість якісно живити комбінований відеоадаптер просунутого класу. Також є відразу два роз'єми EPS 12V 4+4 pin, що дозволяє підключити потужний процесор з гарною системою охолодження. Блок живлення є доступним за ціною рішенням для продуктивних ПК з геймерським оснащенням.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deepcool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deepcool.

Купити Deepcool PK-D PK650D

Усі ціни 13 →

Блок живлення DeepCool GamerStorm PK650D 650W (R-PK650D-FA0B-JGEU) R-PK650D-FA0B-JGEU

Серія PK-D сертифікована за стандартом 80 Plus Bronze, забезпечуючи ефективність до 85% за типового навантаження, мінімізуючи... щенадлишкові втрати тепла та знижуючи витрати на енергію. Високоефективна плата постійного струму, розроблена для ліній +3.3 В та +5 В, допомагає досягти чіткішого регулювання напруги та покращити сумісність системи з компонентами наступного покоління. Розроблено для високої енергоефективності в режимі очікування, що відповідає міжнародним стандартам ErP Lot 6 для зниження загального споживання енергії.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
3 199 грн.

Deepcool Блок живлення для ПК Deepcool PK650D Black 650W

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
3 149 грн.

Блок живлення Deepcool PK650D 650W (R-PK650D-FA0B-JGEU)

Блок живлення Deepcool PK650D 650W забезпечує стабільне та ефективне живлення для стаціонарних комп’ютерів завдяки потужності... ще650 Вт і сертифікації 80 Plus Bronze з ККД до 85%. Активна система корекції коефіцієнта потужності (PFC) підвищує стабільність роботи, а вбудований 120-мм вентилятор забезпечує ефективне охолодження при низькому рівні шуму. Пристрій підтримує стандарт ATX і оснащений необхідними роз’ємами (ATX 24-pin, PCI-E 8-pin, CPU 8-pin, SATA, Molex), що гарантує сумісність із сучасними комплектуючими. Для безпеки передбачено комплекс захистів від перевантаження, перенапруги, короткого замикання та перегріву. Цей блок живлення ідеально підходить для геймерів і професіоналів, які потребують надійного джерела живлення з оптимальним балансом між потужністю, енергоефективністю та довговічністю. Його конструкція без модульних кабелів забезпечує простоту підключення, а компактні розміри сприяють легкій інтеграції в корпуси різного формату. Deepcool PK650D 650W поєднує якість, стабільність і комфортну роботу без зайвого шуму, що робить його вигідним вибором для сучасних ПК.
Tomdom.in.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
3 065 грн.

Блок живлення для ПК Deepcool PK650D Black 650W

Надійна потужність для будь-яких завданьDeepcool PK650D Black 650W легко впорається з сучасним ПК будь-якого рівня – його пот... щеужності в 650 Вт достатньо для ігрових збірок, робочих станцій і апгрейдів з потужною відеокарткою. Канал +12V видає до 54 А (648 Вт), що дозволяє живити навіть вимогливі відеокарти без ризику для стабільності системи. Завдяки універсальному форм-фактору ATX блок живлення без
Soho.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
3 079 грн.

Материнська плата Deepcool Pk650D Atx12V V2.4, 650 Вт, сертифікація 80 Plus Bronze (RPK650DFA0BEU)

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
3 073 грн.
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на Deepcool PK-D PK650D

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Висновок лише один! Намагайтеся брати БП не дешевше 100 $
28 квітня 2023
Купив собі такий. Насправді кулер тут галасливий. Зняв відео відправив deepcool, сказали, що це нормально
Ну, по пульсації він краще ніж мій старий chieftec ctg750c. Подобається зовнішній вигляд та проводи шлейфи. В міру жорсткості.
Дуже галасливий, якщо ви працюєте в тиші, то вам явно він не підійде, для офісу або якщо граєте в навушниках, я думаю, буде норм.
Mur4ikкористуюся Deepcool PK550D менше місяця
M16 червня 2023, 19:04
Может у вас БП в притык, потому что если до 70% мощности будет нагрузка он адекватно работает
Додати відгук
1 січня 2025, 16:47
Запитання про Deepcool PK650D
Питання щодо сумісності
Чи підійде під R 5 5600 з 4060?
10 травня 2024, 00:25
Запитання про Deepcool PK700D
Питання нижче
1. Чи влізе в корпус Montech x3 mesh?
2. Чи підійде під ryzen 5 5600 та gtx 560 ti 1gb, 16 гб ОЗУ, та з наступним апгрейдом Відеокарти. ТА чи не забагато буде для 5 5600 та gtx 560 ti?
3. Наче все! дякую за відповідь!
31 березня 2023, 12:34
Запитання про Deepcool PK600D
Доброго дня
Чи влізе цей бж до корпуса deepcool ch370?)
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання

Модификації Deepcool PK-D

Ціни на Deepcool PK-D
Deepcool PK-D PK650Dвід 2 663 грн.17 пропозицій
Deepcool PK-D PK750Dвід 3 212 грн.15 пропозицій
Відеоогляди