USB-хаб Dell 470-AEGY (122416)
Відео 2Фото 5 |
Dell 470-AEGY |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dell 470-AEGY
Усі ціни 11 →Адаптер Dell Adapter USB-C to Hdmi + USB-C + DisplayPort with Power Delive | 2 672 грн. |
Адаптер Dell Adapter USB-C to HDMI+USB-C+DisplayPort with Power Delivery ( | 2 672 грн. |
DELL USB-C to HDMI DisplayPort with Power Delivery (470-AEGY) | 2 901 грн. |
Перехiдник Dell Adapter - usb-c to hdmi/ DisplayPort with Power Delivery 4 | 2 616 грн. |
DELL USB-C to HDMI DisplayPort with Power Delivery (470-AEGY) | 2 901 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →