USB-хаб Vention TFBHB
Фото 6 |
Vention TFBHB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vention 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vention.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vention TFBHB
Усі ціни 20 →Концентратор Vention 5 в 1 Type-C-HDMI-USB-PD 3USB 3.0 4K 60Hz 87W 0.15m B | 2 999 грн. |
Концентратор Vention 5 в 1 Type-C-HDMI-USB-PD 3usb 3.0 4k 60Hz 87w 0.15m B | 2 564 грн. |
Хаб Vention 5 в 1 Type-C-HDMI-USB-PD 3USB 3.0 4K 60Гц 87Вт 0,15м Черный (T | 2 362 грн. |
Vention 5 in 1 Type-C-HDMI-USB-PD 3USB 3.0 4K 60Hz 87W 0.15m Black (TFBHB) | 2 999 грн. |
Vention 5 в 1 Type-C-HDMI-USB-PD 3USB 3.0 0.15 м (TFBHB) TFBHB | 2 699 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →