Лампочка Delux FC1 R39 4W 4100K E14 (90001318)
Delux FC1 R39 4W 4100K E14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Delux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Delux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Delux FC1 R39 4W 4100K E14
Лампа LED Delux R39 4W 4100K E14 90001318 | 44 грн. |
Лампа светодиодная Delux (90001318) FC1 R39 E14 4100K 4Вт | 44 грн. |
Лампочка Delux FC1 4Вт R39 4100K 220В E14 (90001318) | 88 грн. |
Лампочка Delux FC1 4Вт R39 4100K 220В E14 (90001318) | 57 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →