Поперечки Desna-Auto B-120
Desna-Auto B-120 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Desna-Auto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Desna-Auto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Desna-Auto B-120
Усі ціни 9 →Автобагажник Desna-Auto PEUGEOT 305 Sedan; 505 Sedan; 305 Kombi; 504 Sedan | 1 100 грн. |
Автобагажник Desna-Auto FORD Sierra Ш-3 | 1 500 грн. |
Автобагажник Desna-Auto RENAULT Super 5 Hatchback; 9; 11; 12-120 | 1 100 грн. |
Автобагажник Desna-Auto MITSUBISHI Space Wagon MPV В-130 | 1 150 грн. |
Автобагажник Desna-Auto MOSKVICH В-120 | 1 100 грн. |
ще 4 пропозиції
Підходить для наступних моделей Lada:
- 2108 Samara Hatchback
- 2109 Samara Hatchback/Sedan
- 2115 Samara Sedan
- Ascona A/B/C
- Omega Caravan
- Rekord E
- 305 Sedan/Kombi
- 309 Hatchback
- 504 Sedan/Kombi
- 505 Sedan
- 9
- 11
- 12
- Super 5 Hatchback
- Passat Sedan
- Polo
- 340
- 360
РекомендуємоПорівняти в таблиці →