Поперечки Desna-Auto B-130
Desna-Auto B-130 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Desna-Auto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Desna-Auto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Desna-Auto B-130
Усі ціни 6 →Багажник Toyota Land Cruiser Prado 150 2018- на рейлінги Десна-Авто ATR-10 | 3 450 грн. |
Автобагажник Desna-Auto на дах на Опель Омега 1993-2003 B-130 | 1 150 грн. |
Автобагажник Desna-Auto VOLVO 740 Sedan; 780 Coupe; 760 Універсал; 760 Sed | 1 150 грн. |
Автобагажник Desna-Auto TOYOTA Land Cruiser Prado В-130 | 1 150 грн. |
Автобагажник Desna-Auto TOYOTA Land Cruiser Prado 150 ATR-109 | 3 000 грн. |
Автобагажник Desna-Auto LADA 1200 Sedan; 2107 Sedan; 2106 Sedan; 2105 Nova | 1 150 грн. |
Підходить для наступних моделей Lada:
- 1200 Sedan
- 2104 Kombi
- 2105 Nova Sedan
- 2106 Sedan
- 2107 Sedan
- 740 Sedan/Універсал
- 760 Sedan/Універсал
- 780 Coupe
РекомендуємоПорівняти в таблиці →