Електрогітара Deviser L-G1
Відео 5Фото 4 |
Deviser L-G1
Тип:електрогітара, форма Stratocaster
Корпус:цільний, липа
Звукознімачі:пасивні, S-S-S
Бридж:Vintage Tremolo
Темброблок:пасивний
Гриф:клен, 22 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики L-G1
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deviser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deviser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deviser L-G1
Усі ціни 10 →Электрогитара Deviser L-G1 ST BK (кабель,ключи,тремоло) | 4 299 грн. |
Електрогітара Deviser L-G1 ST BL (кабель,ключі,тремоло) | 4 699 грн. |
Электрогитара Deviser L-G1 ST SB (кабель,ключи,тремоло) | 4 299 грн. |
Электрогитара Deviser L-G1 ST BL (кабель,ключи,тремоло) | 4 299 грн. |
Электрогитара Deviser L-G1 ST RD (кабель,ключи,тремоло) | 4 299 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →