Струни DAddario XT Electric Nickel Plated Steel 11-49 (XTE1149)
Фото 3 |
DAddario XT Electric Nickel Plated Steel 11-49 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario XT Electric Nickel Plated Steel 11-49
Усі ціни 6 →Струна для гітар Комплект струн D'addario XTE1149 Xt Electric Nickel Рlate | 542 грн. |
Струна для гитар Комплект струн D'addario XTE1149 Xt Electric Nickel Рlate | 542 грн. |
Струни для електрогітари D'Addario XTE1149 XT Medium Blues-Jazz Rock 11/49 | 537 грн. |
D'Addario XTE1149 XT Medium Blues-Jazz Rock (11-49) | 528 грн. |
Струни DAddario XTE1149 XT 11-49 Medium | 629 грн. |
Струни для електрогітари D'Addario XTE1149 XT ELECTRIC NICKEL PLATED STEEL | 542 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →