Струни DAddario XL Nickel Wound 11-52 (EXL116)
Фото 3 |
DAddario XL Nickel Wound 11-52 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario XL Nickel Wound 11-52
Струни для електрогітари D'Addario EXL116 Medium Top/Heavy Bottom Electric | 358 грн. |
Струны D'ADDARIO EXL116 XL NICKEL WOUND MEDIUM TOP / HEAVY BOTTOM (11-52) | 362 грн. |
D'Addario EXL116 Nickel XL Medium Top/Heavy Bottom (11-52) | 362 грн. |
Струни для електрогітар D'Addario EXL116 XL NICKEL WOUND MEDIUM TOP / HEAV | 362 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →