Ванна Devit Art 179.8x85 см
Відео 5Фото 2 |
Devit Art 180x90 18080130U |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Art 179.8x85 см
Усі ціни 13 →Ванна зі штучного каменю Devit Art 180x85 білий глянсовий 18080130U | 55 012 грн. |
Ванна зі штучного каменю DEVIT ART 180x85 см біла матова (18080130UM) 1808 | 60 386 грн. |
Ванна Devit Art 18080130UM | 60 386 грн. |
Ванна з штучного каменю Devit Art 179,8x85,2x51,8см (18080130UM) | 60 386 грн. |
Ванна зі штучного каменю Devit Art 180x85 білий матовий 18080130UM | 60 386 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Рекомендуємо