Душова кабіна Devit Art 2.0 FEN2340 120x80 ліва / права
Відео 2Фото 3 |
Devit Art 2.0 FEN2340 |
|
Додатково може комплектуватися піддоном. Колір профілю: чорний або матовий хром.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Art 2.0 FEN2340 120x80 ліва / права
Усі ціни 9 →Душова кабіна Devit Art 2.0 120х80 (Профіль - хром, скло - прозоре) FEN234 | 15 045 грн. |
Душова кабіна Devit Art 2.0 1200 х 800 х h1900 мм (профіль - чорний матови | 16 829 грн. |
Душевая кабина DEVIT ART 2.0 120х80 (Профиль - хром, стекло - прозрачное) | 18 339 грн. |
Душова кабіна DEVIT ART 2.0 120х80 (Профіль - чорний матовий, скло - прозо | 16 820 грн. |
Душова кабіна DEVIT ART 2.0 120х80 FEN2340 | 18 339 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →