Умивальник Devit Small 1014135 380 мм
Devit Small 1014135 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Small 1014135 380 мм
Усі ціни 6 →Раковина для монтажу на стіну Devit Small 1014135 | 2 500 грн. |
Раковина Devit Small 383 х 248 мм 1014135 | 2 809 грн. |
Раковина для монтажа на стену Devit Small 1014135 | 2 500 грн. |
Раковина для монтажу на стіну Devit Small 1014135 | 2 500 грн. |
Раковина DEVIT SMALL 1014135 | 2 919 грн. |
Міні-раковина Devit Small 383 х 248 мм (1014135) | 2 509 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →