Умивальник REA Selma 340 REA-U9667 340 мм
Фото 6 |
REA Selma 340 REA-U9667 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Selma 340 REA-U9667 340 мм
Усі ціни 8 →Умивальник накладний REA U9667 SELMA 340x350x145мм прямокутний білий REA-U | 2 288 грн. |
Раковина накладна Rea Selma білий REA-U9667 | 2 288 грн. |
Rea умивальник Rea Selma 35x34 white (REA-U9667) | 2 288 грн. |
Умывальник Rea Selma 35x34 white (REA-U9667) keramis-18876 | 2 288 грн. |
Умивальник Rea Selma 35x34 white (REA-U9667) keramis-18876 | 2 288 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →