Унітаз Devit Quadra 2030140
Devit Quadra 2030140 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Quadra 2030140
Усі ціни 7 →Унітаз підвісний Devit Quadra білий глянцевий 2030140 з сидінням Soft Clos | 6 789 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий DEVIT Quadra із сидінням з мікроліфтом | 6 789 грн. |
Devit Devit Quadra 2030140 | 6 789 грн. |
Унитаз подвесной безободочный DEVIT QUADRA с крышкой soft-close (2030140) | 6 789 грн. |
Унітаз підвісний Devit Quadra білий глянцевий 2030140 з сидінням Soft Clos | 6 789 грн. |
Унітаз підвісний DEVIT Quadra 2030140 безобідковий iз сидінням Soft Close | 6 789 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий DEVIT Quadra із сидінням з мікроліфтом | 6 789 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →