Унітаз Devit Linea 3040120
Відео 1Фото 2 |
Devit Linea 3040120 |
|
Гарантія від виробника 25 років.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Linea 3040120
Усі ціни 10 →Унітаз підвісний Devit Linea 3040120 з сидінням Soft Close | 6 839 грн. |
Унітаз підвісний Rimless (безободковий) Devit Linea з сидінням Soft Close, | 6 709 грн. |
Devit Devit Linea 3040120 безободковый с сиденьем soft-close | 6 839 грн. |
Унітаз підвісний DEVIT LINEA Rimless з сидінням Soft-Close (3040120) 30401 | 6 839 грн. |
Унитаз подвесной безободочный DEVIT LINEA с крышкой soft-close (3040120) 2 | 6 839 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →