Унітаз Devit Iven 3110141
Відео 1Фото 2 |
Devit Iven 3110141 |
|
Гарантія від виробника 25 років.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Iven 3110141
Унітаз-компакт Devit Iven 3110141 з бачком і сидінням Soft-Close | 12 825 грн. |
Унітаз-компакт DEVIT Iven з сидінням Soft Close дюропласт 3110141 | 12 825 грн. |
Унитаз-компакт Devit Iven 3110141 с бачком и сиденьям Soft-Close | 12 825 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →