Змішувач Devit Universal 5030030
Відео 1Фото 2 |
Devit Universal 5030030 Universalбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Universal 5030030
Devit Devit Universal 5030030 хром | 3 194 грн. |
Смеситель для душа и ванны Devit Universal 5030030, хром 201437 | 3 194 грн. |
Змішувач для ванни Devit Universal (5030030) | 4 259 грн. |
Змішувач для ванни DEVIT Universal 5030030 | 3 194 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →